(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-22 20:05

Transport wyposażenia z małego domku w Anglii

(Nr 2406296)
Transport wyposażenia z małego domku w Anglii

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1713.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Doncaster, Wielka Brytania

21 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Opole, 46-020, Polska

27 kwi 2018