(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport z okolic Flensburga-> KUJ-POM BUS 10 EP (Nr 6177074)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

0.88

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

3 zbiorniki o wymiarach 240x88x180 / 120kg, 1 o wym. 78x88x166 / 60kg, dwa o wymiarach 75x80x200 .60kg

Budżet zlecenia [zł]:

999

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 811.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Flensburg

Od 3 cze 2020 do 7 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łabiszyn

Od 3 cze 2020 do 9 cze 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę newralgicznych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.