(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Transport z Osiek (PL) do Londyn(UK) (Nr 249565)

Transport z Osiek (PL) do Londyn(UK)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

158

Waga w kg (łączna):

235

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1614.10 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Karolina, 32-608

Od 14 sty 2015 do 19 sty 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Londyn, E7 0HU, Station Road, Unit 5

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).