(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-10-26 12:03

Transport zmywarki

(Nr 1303342)

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,85

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 616.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2016, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-26 do 2016-11-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalną firmą kurierską , płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę , aby wydrukować gotowy list na paczkę. Zmywarka musi być na półpalecie

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyjąć i zapakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi i działania urządzenia AGD. Innym bodźcem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Biała Nyska, 48-303, Zamkowa , 5

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łapy, 18-100, Sikorskiego, 13/16

Termin elastyczny