(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-27 12:45

Transportation of personal belongings and house goods

(Nr 2243499)
Transportation of personal belongings and house goods

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 555.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

29 gru 2017