(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-23 23:27

Transporte de maquina de coser antigua y silla de madera

(Nr 1443082)
Transporte de maquina de coser antigua y silla de madera

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [€]:

290€

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1600.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

España, Torrevieja, 03186

Od 12 gru 2016 do 13 gru 2016

Adres i termin dostawy

Alemania, Rheinfelden, 79618

Termin elastyczny