(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 10:59

Transporte renault 5

(Nr 1450372)
Transporte renault 5

Marka i model:

renault 5

Waga w kg:

750.00

Budżet zlecenia [€]:

---

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 631.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

España, Cuenca, 16004

Od 26 gru 2016 do 2 sty 2017

Adres i termin dostawy

España, Gijón, 33211

Od 3 sty 2017 do 8 sty 2017