(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 16:12

Transporte vehículo Alicante -Madrid

(Nr 1452242)
Transporte vehículo Alicante -Madrid

Marka i model:

AUDI A3

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 422.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

España, Alicante, 03008, Avenida de elche , 148

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Alcalá de Henares, 28806, rotonda de pitagoras, 1

Termin elastyczny