(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-21 23:11

Transporte vespa

(Nr 1429882)
Transporte vespa

Marka i model:

Vespa

Waga w kg:

80.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 391.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-12-2016, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-03 do 2016-12-04

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2016-12-04, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wydają się stosunkowo trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie pozornie. Bezbłędnie umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko dwie, gdyż posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Malaga

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Cartagena

Termin elastyczny