(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 12:36

Transportu samochodu z Londynu do Kielc

(Nr 1469422)
Transportu samochodu z Londynu do Kielc

Marka i model:

Honda Accord VII Kombi

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1711.60 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Potrzebuję transportu Honda Accord Kombi. Między 5 a 21 grudnia. Z Londynu do Kielce. W Londynie jestem 5-6 grudnia. Później od 11 do 21 grudnia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Londyn, New Malden KT3

Od 2 gru 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 25-020

Od 3 gru 2016 do 21 gru 2016