(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 17:51

Trasport Szwajcaria -> Wlk. Brytania, cała naczepa, lub duża solówka, sztywna zabudowa

(Nr 1825038)
Trasport Szwajcaria -> Wlk. Brytania, cała naczepa, lub duża solówka, sztywna zabudowa

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1144.00 km

Informacje dodatkowe:

Mienie przesiedlenia, potrzebuję usługi samego transportu. Towar tylko na sztywną zabudowę (chłodnia, izo, kontener). Potrzebna jest cała naczepa, lub duża solówka (7,7 m długości, 56cbm ). Poproszę o ew. kalkulacje na solo i całą naczepę. Ładunek dedykowany. OCP wymagane

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka newralgicznych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych papierów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

1247 Anières, Szwajcaria

8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Wellingborough NN9 6BX, Wielka Brytania

12 cze 2017