(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-30 20:05

Tres coches a recoger el 10-1-2018

(Nr 2248443)
Tres coches a recoger el 10-1-2018

Marka i model:

volvo v40 , mercedes benz C220 CDI , volkswaguen passat 2.0 tdi

Waga w kg (łączna):

4500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2046.00 km

Informacje dodatkowe:

Los coches arrancan. La fecha de entrega no es importante

Oferty od Przewoźników (0)

2500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 2500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Achtkarspelen, 9231, Holandia

10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Monforte de Lemos, Hiszpania

Termin elastyczny