(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 03:31

Triumph Bonneville

(Nr 1920821)
Triumph Bonneville

Marka i model:

Triumph Bonneville

Waga w kg (łączna):

220.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2241.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 08:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

:)

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - niemniej jednak jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, bowiem mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Rimini, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rathfarnham, Irlandia

Termin elastyczny