(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 03:31

Triumph Bonneville

(Nr 1920821)
Triumph Bonneville

Marka i model:

Triumph Bonneville

Waga w kg:

220.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2241.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 08:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

:)

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - chociaż tylko na pozór. Należycie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, bowiem dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Rimini, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rathfarnham, Irlandia

Termin elastyczny