(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-18 14:33

Triumph Tiger 800 XCX and BMW r1200GS

(Nr 2163444)
Triumph Tiger 800 XCX and BMW r1200GS

Marka i model:

Triumph Tiger 800 XCX and BMW r1200GS

Waga w kg (łączna):

450.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2738.00 km

Informacje dodatkowe:

I want to transport two bike to Roumania for a touring holiday. A price for one way and also two ways would be great.

Oferty od Przewoźników (0)

999 €

ID firmy: 71761
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-12-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-12 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 999 €

Wiadomości:

1350 €

ID firmy: 334372
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 00:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-22 do 2018-07-22

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Price calculated based on both bikes with full luggage one way. Return trip would qualify for 10% overall discount. Please check with us that your dates are available before accepting quote. We offer a fully insured independent service from door to door. LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles using heavy duty roll in chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. Our price includes 1 x 80 Litre holdall as well for your kit should you require it. Regards, Andy

Cena (zawiera VAT): 1350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wydają się stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - aczkolwiek jedynie pozornie. Prawidłowo przymocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne są cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

West Dorset, DT2 7NT, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

București, 010051, Rumunia

Termin elastyczny