(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trzy pokojowy dom (Nr 5716246)

Trzy pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1493.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

1 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Karwiany

2 kwi 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.