(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-06 14:43

trzy przyczepy kempingowe

(Nr 2012579)

Długość [m]:

3,88

Szerokość [m]:

1,94

Wysokość [m]:

2,18

Waga w kg (łączna):

450.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1493.00 km

Informacje dodatkowe:

Jedno miejsce załadunku i rozładunku. Płatne przy odbiorze gotówką.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je mocno przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć opcji niedrogiego przewozu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamar, Norwegia

Termin elastyczny