(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 15:48

Turcja Izmir

(Nr 1992035)
Turcja Izmir

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2100.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, firma spedycyjna szuka pilnie przewoźnika z Turcji do Polski, zapraszam!

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę decydujących rzeczy.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych świadectw, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Izmir, Türkei

Od 28 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Adamówka, Polska

Termin elastyczny