(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 15:48

Turcja Izmir

(Nr 1992035)
Turcja Izmir

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2100.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, firma spedycyjna szuka pilnie przewoźnika z Turcji do Polski, zapraszam!

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka zasadniczych kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeżeli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, warto określić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być otwarta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Izmir, Turcja

Od 28 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Adamówka, Polska

Termin elastyczny