(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

TV 49 cali (Nr 5973502)

TV 49 cali

Długość [m]:

1.25

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

19

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1927.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Burton-On-Trent

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

Trwałość pudełka należy dobrać do rozmiarów i wagi sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które planujemy przewieźć. W momencie, kiedy już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zredukować pustą lukę oraz uchronić się przed poruszaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Przestrzeń można zapełnić papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt osłania się stosując panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o dużych gabarytach, powinno się przede wszystkim rozczepić albo wyjąć małe fragmenty, jak np. ładowarkę albo kable. Duże sprzęty kładzie się na paletach, a później owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przemieszczały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Cena transportu sprzętu RTV

Koszt transportu urządzenia elektronicznego uzależniony jest przede wszystkim od trasy paczki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Istotne znaczenie ma również fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Jeśli sprzęt wymaga odpowiedniego kartonu oraz ochrony ze strony firmy transportowej, wówczas przyczyni się to także na ostateczny koszt przewozu.