(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 00:23

Ubrania

(Nr 2337340)
Ubrania

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2796.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Trapani, 91100, Włochy

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

Od 7 lut 2018 do 8 lut 2018