(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-25 12:31

Ubrania

(Nr 2413268)
Ubrania

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

33

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 492.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018