(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 15:51

ule styropianowe - 22 palety przemyslowe, waga ok 300kg/paleta

(Nr 2251275)
ule styropianowe - 22 palety przemyslowe, waga ok 300kg/paleta

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.36

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2443.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę istotnych rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Sułkowice, 32-440, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Dundee, Wielka Brytania

7 lut 2018