(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 13:44

Umzug

(Nr 2413532)
Umzug

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sad, 21000, Serbia

Termin elastyczny