Umzug 1.5 Zimmer Wohnung - keine Moebel (Nr 6051977)

Umzug 1.5 Zimmer Wohnung - keine Moebel

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1046.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 6 cze 2020 do 15 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.