(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug 1 Zimmer (Nr 4937854)

Umzug 1 Zimmer

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2485.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Granada

13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Hildesheim

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.