Umzug 2 Zimmer Wohnung. 58 m2 (Nr 5683866)

Umzug 2 Zimmer Wohnung. 58 m2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1456.00 km

Adres i termin nadania

Ukraina, Kyiv City, Kijów

27 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Chemnitz

28 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.