Umzug (Beschrieb siehe unten) (Nr 6439793)

Umzug (Beschrieb siehe unten)

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 611.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 26 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 2 paź 2020 do 3 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego mienia.