(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzug - gesamter Hausstand (Nr 5344994)

Umzug - gesamter Hausstand

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [€]:

4000

Dystans: 1941.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kierspe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, El Fondó De Les Neus

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.