Umzug Sofa, Tisch mit Stühlen, drei Betten, ein Pult und Schrank (Nr 5962684)

Umzug Sofa, Tisch mit Stühlen, drei Betten, ein Pult und Schrank

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 50.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Argowia, Turgi

25 cze 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Winterthur

26 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.