Umzugskisten 21–30, Bett x 1, Tisch x 3 (Nr 8011792)

 Umzugskisten 21–30, Bett x 1, Tisch x 3
Sztuk
Umzugskisten
21-30
Bett
1
Tisch
3
Szacunkowa łączna waga
685 kg
Dystans
1192 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Saara, Perl

Od 1 gru 2021 do 15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Catalonia, Vilanova I La Geltrú

Od 1 gru 2021 do 15 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.