(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Umzugskisten 21–30, Drehstuhl x 1, Fahrrad x 1, Fernseher gross (grösser als 40") x 2, Computer x 1 (Nr 7557206)

 Umzugskisten 21–30, Drehstuhl x 1, Fahrrad x 1, Fernseher gross (grösser als 40") x 2, Computer x 1
Sztuk
Umzugskisten
21-30
Drehstuhl
1
Fahrrad
1
Fernseher gross (grösser als 40")
2
Computer
1
Gaming-Stuhl
1
Bildschirm
2
Autoreifen
4
Kleiderschrank 2-türig
5
Bücherregal
1
Kommode gross
1
Stehlampe
2
Crosstrainer
1
Rollcontainer
1
Szacunkowa łączna waga
1125 kg
Dystans
933 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Austria, Styria, Graz

Od 28 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dusseldorf

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego dobytku.