Umzugskisten 21–30, Nachttisch x 3, Konsolentisch x 3, Esstisch mit 6 Stühlen x 1, Sessel x 1, Gart (Nr 7464249)

 Umzugskisten 21–30, Nachttisch x 3, Konsolentisch x 3, Esstisch mit 6 Stühlen x 1, Sessel x 1, Gart
Sztuk
Umzugskisten
21-30
Nachttisch
3
Konsolentisch
3
Esstisch mit 6 Stühlen
1
Sessel
1
Gartenbank
1
Regal
1
Couchtisch
1
Kommode gross
1
Schreibtisch mittel
1
Szacunkowa łączna waga
777 kg
Dystans
3070 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 18 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Rodos, Rodos

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.