Umzugskisten 51–70, Waschmaschine x 1, Kochfeld x 1, Kühl-Gefrierkombination x 1, Sofa 3-er x 1, Kü (Nr 7737391)

 Umzugskisten 51–70, Waschmaschine x 1, Kochfeld x 1, Kühl-Gefrierkombination x 1, Sofa 3-er x 1, Kü
Sztuk
Umzugskisten
51-70
Waschmaschine
1
Kochfeld
1
Kühl-Gefrierkombination
1
Sofa 3-er
1
Küche Schrank
6
Doppelbett mit Matratze
1
Kommode mittelgross
1
Kleiderschrank 2-türig
2
Esstisch mit 6 Stühlen
1
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
2895 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Ebernhahn

1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Rosja, Kraj Krasnodarski, Severskaya

5 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.