Umzugskisten 6–10 (Nr 7662750)

 Umzugskisten 6–10
Sztuk
Umzugskisten
6-10
Szacunkowa łączna waga
150 kg
Dystans
607 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 2 lip 2021 do 4 lip 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Surrey, Guildford

Od 4 lip 2021 do 6 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.