(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

un cuarto (Nr 4486509)

un cuarto

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1838.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

12 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.