(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Un palet de césped natural (Nr 7636554)

Un palet de césped natural
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Un palet de césped natural
100 x 120 x 130 cm
900 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
900 kg
Dystans
668 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Terrassa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Seseña

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać pakunek. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być również termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.