(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-01-28 15:32

un quads

(Nr 2328244)
un quads

Marka i model:

honda trx 400

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

170.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 308.00 km

Transport quada

    Quady zazwyczaj są to kosztowne maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę uważnie transportować. Istotnym parametrem jest staranne osłonięcie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

    Quady najczęściej przewozi się przyczepą, ale zdarza się także ciężarówką lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie polecamy, albowiem w trakcie przewozu można zarysować jednocześnie quada jak i auto osobowe).

    Kiedy przewozimy quada na naczepie, powinno się unieruchomić go za pomocą 4 taśm mocujących. Wybierając pasy mocujące warto pamiętać, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, dlatego że w czasie transportu występują różnorakie drgania, a taki pas może zwyczajnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wytwarzane są z wytrzymałego tworzywa, jednak w czasie transportu, istotne jest żeby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie ocierały się o żadne ostre części, gdyż mogą się zniszczyć i przerwać.

    Kiedy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, także należy go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, aby i quad i samochód nie poniosły szwanku w czasie transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, gdyż w czasie przewozu benzyna lub inne płyny mogą się powylewać oraz zniszczyć auto od wewnątrz. Takie warunki także zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

    Kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, warto przekonać się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku i wyładunku.

    Koszt przewozu quada na ogół uzależniony jest od odległości jaką ma do pokonania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Los Montesinos, 03187, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Socuéllamos, 13630, Hiszpania

Termin elastyczny