(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-04-27 17:12

Un remolque

(Nr 2638852)
Un remolque

Długość [m]:

2.70

Szerokość [m]:

1.75

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 845.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, podstawowe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (ma działające koła). Wśród transportowanych naczep wyróżniamy naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za przewóz naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła orientacyjnie 640 PLN (co pozwoliło na oszczędność niemal 463 zł w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w przybliżeniu 450 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł w przybliżeniu 300 zł.

    Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku gdy firmy transportowe rozważają przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest często tańsza.

Adres i termin nadania

Benidorm, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Torrelavega, 39300, Hiszpania

Termin elastyczny