(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-04-29 07:17

Una caja de cuadros de 1,70 x 2,20 x 0,50 (Nr 2642440)

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

Caja de madera

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3008.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej ostrożności uważa się przesyłki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają delikatne i nietrwałe. Należą do nich m.in. instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z łamliwych tworzyw. W gronie zazwyczaj przewożonych przedmiotów znajdziemy gitary, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia prawidłowego osłonięcia paczki jest kluczowa. Opłaca się wziąć surowce chroniące takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest wykorzystać do ochronienia niedużych rzeczy – można je dostać w sklepie budowlanym i w sklepach w sieci. Tymczasem folia stretch używana jest do owinięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można użyć również koce, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

Cena przewozu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena przewozu paczki, która wymaga szczególnej ostrożności zależy od ciężaru i formatów, a także od odcinka pomiędzy punktem załadunku oraz punktem rozładunku. Na ostateczną cenę może mieć wpływ także konieczność zapewnienia tworzyw zabezpieczających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta wydano prawie 250 złotych. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, 1357, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny