(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 19:45

Una maleta a enviar entre el 10/01/2018 y el 20/01/2018

(Nr 2170464)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3520.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, warto opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Санкт-Петербург, 190000, Rosja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny