(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 13:55

Una peugeot partner

(Nr 2646828)

Marka i model:

Peugeot Partner

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 250.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Sineu, 07510, Hiszpania

10 maj 2018