(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-18 09:16

Urządzenie fitness

(Nr 2162973)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 360.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które najczęściej mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki oraz z trudem można przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być solidnie zapakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej będzie użyć oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może szybko ulec defektowi, bezpiecznie jest zastosować do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozmontować oraz zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy więc o to, żeby puste obszary w paczce zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje odcinek między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wymiary, a także liczba egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Wodzisław Śląski, Polska

Od 24 lis 2017 do 25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Zalesie Górne, 05-550, Polska

Termin elastyczny