Used Transmission (Nr 7614558)

Used Transmission
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Used Transmission
100 x 120 x 80 cm
115 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Łączna waga:
115 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Shropshire, Market Drayton

Od 13 kwi 2021 do 29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Brazylia, Ceará, Santa Maria

Od 29 kwi 2021 do 31 maj 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zarysowań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest związana przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych zaświadczeń oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.