(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

USG (Nr 6993149)

USG

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1420.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bracknell

10 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Września

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna należycie zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna zazwyczaj od wymiarów i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych uprawień oraz dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.