(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 09:01

VALENTON - PARYŻ - FRANCJA ------->> POZNAŃ POLSKA VOLVO V40

(Nr 1820204)
VALENTON - PARYŻ - FRANCJA ------->> POZNAŃ POLSKA VOLVO V40

Marka i model:

vovvo v40

Waga w kg:

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1294.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbior z centrum logistycznego na upoważnienie. Prosze podawać oferty brutto z fakturą bądź rachunkiem. Wymagany CMR.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

94460 Valenton, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny