(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 09:01

VALENTON - PARYŻ - FRANCJA ------->> POZNAŃ POLSKA VOLVO V40

(Nr 1820204)
VALENTON - PARYŻ - FRANCJA ------->> POZNAŃ POLSKA VOLVO V40

Marka i model:

vovvo v40

Waga w kg:

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1294.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbior z centrum logistycznego na upoważnienie. Prosze podawać oferty brutto z fakturą bądź rachunkiem. Wymagany CMR.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy nie zapominać również, faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

94460 Valenton, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny