(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

VAZ (Lada) 2107 (Nr 7523594)

VAZ (Lada) 2107
Waga
Sztuk
VAZ (Lada) 2107 1 Gen. (1982 - 2012) Sedan
Długość
412 cm
Szerokość
162 cm
Wysokość
143 cm
ok.
1045 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1045 kg
Dystans
7234 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Rosja, Obwód Samarski, Toljatti

Od 27 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Arrecife

Od 30 kwi 2021 do 5 maj 2021


Transport samochodu

Zlecenie przewozu auta pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.