(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 01:49

Vehiculo

(Nr 2648924)
Vehiculo

Marka i model:

Bmw 530da touring

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 624.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

365 €

ID firmy: 782676
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-05-2018, 18:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-30

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-31, 18:15

Opis oferty:

Para que la oferta tenga validez, el vehículo debe de arrancar por sus propios medios y no estar accidentado. Los lugares de carga y descarga deben de ser accesibles para portavehículos de 22 metros de longitud.

Cena (zawiera VAT): 365 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, jeśli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Arganda del Rey, 28500, Hiszpania

Od 3 maj 2018 do 4 maj 2018

Adres i termin dostawy

A Coruna, Hiszpania

Termin elastyczny