(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 15:22

VESPA 150

(Nr 2001923)
VESPA 150

Dystans: 2630.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - niemniej jednak tylko na pozór. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Vigo, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny