(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 14:06

Vespa px 200

(Nr 1828559)
Vespa px 200

Marka i model:

Vespa px 200

Waga w kg:

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 573.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na dość niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - chociaż tylko złudnie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Torrevieja, Hiszpania

Termin elastyczny