(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 03:04

Vespa Sprint 125

(Nr 1922771)

Marka i model:

Vespa Sprint 125

Waga w kg (łączna):

127.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 497.00 km

Informacje dodatkowe:

Envío de motocicleta Vespa Sprint 125 de 127 Kg peso

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości: (1)

Manuel J. (Przewoźnik)
08-08-2017, 16:27
Mercancía asegurada con Mapfre (hasta 60.000 €). Disponemos de todo el equipo necesario para el transporte de motocicletas (rampas, amarres, polos, cepos, etc.)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - jednakże jedynie pozornie. Należycie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne są 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tres Cantos, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ourense, Hiszpania

Termin elastyczny