(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 03:04

Vespa Sprint 125

(Nr 1922771)

Marka i model:

Vespa Sprint 125

Waga w kg:

127.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 497.00 km

Informacje dodatkowe:

Envío de motocicleta Vespa Sprint 125 de 127 Kg peso

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości: (1)

ManuelTCB
08-08-2017, 16:27
Mercancía asegurada con Mapfre (hasta 60.000 €). Disponemos de todo el equipo necesario para el transporte de motocicletas (rampas, amarres, polos, cepos, etc.)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na dość nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko złudnie. Prawidłowo przymocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko dwie, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Tres Cantos, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ourense, Hiszpania

Termin elastyczny