(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-13 12:05

Volkswagen Bora transport z Paryża do Polski

(Nr 1247232)
Volkswagen Bora transport z Paryża do Polski

Marka i model:

Volkswagen Bora

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Dystans: 1459.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-10-2016, 16:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-15 do 2016-10-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-10-14, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

2690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-10-2016, 12:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-14 do 2016-10-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, faktyczna waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Francja, Paryż

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa, Polska

Termin elastyczny